Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 16.09.2024, 21:53

Конкурси

Мозаїка загальношкільних заходів

•   Яскравим різноцвіттям порадувало всіх загальношкільне свято «Чарівна симфонія квітів».
  •   Команда «Еврика» Старосинявського НВК (керівник Цирульник Л.М.) посіла І місце у районному етапі й ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського правового турніру «Знавці права».
  •   Відбулася історико-краєзнавча наукова конференція «Історія селища Стара Синява», у якій взяли участь учні 9-11 класів, вчителі, представники райдержадміністрації, селищної ради, районного архіву, районної бібліотеки, місцеві краєзнавці.
  •   В екологічній акції «Старосинявська толока» взяли участь учні 8-А, 9-А, 9-Б класів. Під керівництвом вчителя біології Левчук Т.А. та разом із представниками громадськості діти прибрали від сміття вулицю, яка веде від школи до центру селища.
  •   На районному конкурсі «Подільський калейдоскоп» колектив школи-гімназії нагороджений дипломом І ступеня (Гринчук Катерина, Щекланова Тетяна, Туркот Анастасія – була делегована на обласний конкурс).
  •   Відбулася урочиста посвята в козачата учнів 1 класу. Козацька республіка школи-гімназії прийняла до своїх лав 26 маленьких козачат.
  •   Відбувся ярмарок професій, де учні випускних класів зустрілися з представниками навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації.
  •   В рамках акції «Молодь обирає здоров’я» пройшов конкурс «Королева здоров’я і краси» (керівник Гречковська Л.П.). Цікавим виявися і конкурс плакатів про здоровий спосіб життя. Переможці отримали подарунки та грамоти.
  •   До Дня української писемності підготували та провели свято мови учні 6-А класу (класний керівник Хміль Л.П.).
  •   У школі встановлено навчальний термінал «Обери професію в Україні».
  •   Учні 11-Б класу взяли участь у засіданні «круглого столу» в Старосинявському районному центрі соціальних служб для сім’ї та молоді, де підтримали дискусію про права дитини.
  •   Відбулися змагання «Нумо, хлопці», приурочені Дню Збройних Сил України (І місце – команда 11-Б, 11-А класів, ІІ місце – команда 11-Г, 11-В класів, ІІІ місце – команда 10-х класів).
  •   У чемпіонаті Хмельницької області з легкої атлетики, що проходив у місті Кам’янець-Подільський, призові місця вибороли Міщишин Володимир (11-Б) та Гурин Олексій (11-А) (керівник Чорний І.І.).
  •   У обласному етапі спартакіади допризовної молоді «Юні козаки Поділля» команда юнаків школи-гімназії посіла І місце серед районів, ІІ місце в загальному заліку (керівник Криницький В.С.)
  •   У міжобласному турнірі в місті Нетішин учень 6-Б класу Лонський Вадим виборов І місце у кросі на 800 м.
  •   Шкільну родину радо вітали Дід Мороз та Снігуронька під час цікавих і веселих новорічних свят!
  •   Вітаємо переможців та учасників заходів! Сподіваємося, що шкільне життя і надалі буде цікавим завдяки вашій кмітливості, дотепності, творчості, витривалості та цікавості до всього, що вас оточує!