Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 19.09.2024, 03:38

Головна » 2016 » Вересень » 7 » 1 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ЗНАНЬ
1 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ЗНАНЬ

Проминуло літо непомітно,
В спогадах лишивши теплий слід.
Й  школа нам всміхається привітно,
Обіцяючи відкрити новий світ.

Такими словами розпочали урочисту лінійку з нагоди Дня знань – 1-го вересня у Старосинявському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія», ведучі Імад Жалаль та Анастасія Муравська.

Відкрила лінійку  директор школи-гімназії – Цимбаліста Неоніла Миколаївна, яка привітала присутніх з Днем знань. Вручила учням, які досягли високого рівня знань у навчанні похвальні листи.

На свято прибули гості - тимчасово виконуючий обов`язки заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації Валерій Олійник, голова Хмельницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки Анатолій Яримюк, які привітали учнів, батьків, викладачів закладу з Днем знань. Під час святкового заходу Валерій Олійник передав вітання від голови Хмельницької облдержадміністрації Олександра Корнійчука, та побажав високих досягнень і мирного неба над головою.

Щирі вітання зі святом  адресували учням та педагогам  голова Старосинявської райдержадміністрації Ігор Русий, голова районної ради Василь Франчук, керуюча справами  ОТГ Оксана Бондарчук, приєднався до вітань і начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури селищної ради Олександр Пузирук. Виступаючі бажали всім святкового настрою, невичерпності сил та наснаги, міцного здоров’я  та благополуччя. Олександр Миколайович вручив команді «Характерники» Старосинявського НВК обласний Кубок за друге місце в обласних змаганнях військово-патріотичної гри «Сокіл Джура».

Вітали присутніх і найголовніші гості свята-першачки.

І ось настала найурочистіша мить - дзвенить Перший дзвоник, право надати який мали першокласники – Цимбалістий Євген, Паламар Софія та одинадцятикласники  - Ревнюк Наталія, Лакуста Артур.

Переглядів: 433 | Додав: NVK | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2016  »