Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 19.09.2024, 04:00

Головна » 2017 » Жовтень » 23 » Міжнародне свято «День білої тростини»
Міжнародне свято «День білої тростини»

15 жовтня – Міжнародне свято «День білої тростини». Цей день служить нагадуванням суспільству про існування людей з обмеженими фізичними можливостями, про солідарність і про допомогу. Міжнародний день білої тростини відзначається в багатьох країнах світу. Союзи сліпих намагаються в цей день спільно зі зрячими проводити відповідні акції, спрямовані на посилення інтеграції незрячих у суспільство. Вони прагнуть у першу чергу зацікавити громадськість та засоби масової інформації звернути увагу влади на проблеми людей з обмеженим або втраченим зором.

Саме тому лідерами Старосинявського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» ім. О.Романенка, було проведено 13 жовтня 2017 року соціальну акцію «Ми поруч», в підтримку людей з обмеженим або втраченим зором. Діти із зав’язаними на очах пов’язками спробували влаштуватися на навчання до школи, відвідати шкільну їдальню, розрахуватися за покупки в крамниці та аптеці, відвідали з соціологічним опитуванням районну бібліотеку та відділ поліції.

• важко адаптуватися до умов сучасного світу людям з обмеженими фізичними можливостями. В багатьох випадках суспільство не готове до спілкування і сприйняття потреб інших людей, тому саме молодому поколінню необхідно долучатися до різноманітних соціальних проектів, щоб світ ставав добрішим.

Переглядів: 338 | Додав: NVK | Рейтинг: 2.0/1
«  Жовтень 2017  »