Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 19.09.2024, 03:26

Головна » 2017 » Грудень » 11 » Нумо, хлопці!
Нумо, хлопці!

6 грудня наша країна святкує День Збройних Сил України. Стало доброю традицією проводити змагання «Нумо, хлопці!» у школі-гімназії. У спортивному залі зібрались гості, вчителі, учні і учасники змагань, команди: «Незламні» та «Спалах».

Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїми хлібами, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може, тому це святий обов’язок тих, хто живе, хто користується всіма її благами і дарами. Виконуючи цей почесний обов’язок, ідуть юнаки служити в армію, щоб берегти мир і спокій своєї Батьківщини, стояти на сторожі її інтересів. Розпочали захід ведучі Федорчук Анастасія та Гоменюк Аміна.

Оцінювало змагання журі у складі: Бакун Віталій Анатолійович, Чорний Іван Іванович, Демчишина Валентина Андріївна.

Учасники команд змагалися у наступних конкурсах: розбирання і збирання АКМ, піднімання гирі, одягання протигазу, пришивання ґудзика, стрільба по мішені, поїдання каші, перетягування канату.

Музичні вітання дарували Маринчак Наталія та Федорчук Анастасія.

Присутніх гостей, учасників АТО Гутова Віктора, Дзюбанюка Олександра, Алексєєва Володимира, Марценюка Андрія, Бакуна Віталія привітали учні квітами та передали на схід, для наших воїнів-земляків зібрані кошти з благодійного ярмарку.

У нелегкій спортивній боротьбі перше місце здобула команда «Незламні». Учасників змагань нагороджено грамотами та солодкими призами.

Переглядів: 389 | Додав: NVK | Рейтинг: 5.0/1
«  Грудень 2017  »