Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 19.09.2024, 03:42

Головна » 2017 » Грудень » 11 » Тиждень правових знань
Тиждень правових знань

Предметний тиждень було проведено згідно затвердженого плану (з 20.11.2017-24.11.2017р.) з метою активізації творчої та пізнавальної діяльності учнів, з метою надання можливості учням презентувати набуті знання у нестандартних формах роботи, реалізувати виховний потенціал предмету.

Так у рамках тижня правових знань були проведені заходи, які спрямовані на забезпечення захисту прав дитин, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів, традицій. До заходів були залучені учні 1-11 класів.

Предметний тиждень було відкрито урочистою лінійкою, на якій до відома учнів були доведені мета та план проведення тижня. Далі учні були запрошені на з використанням мультимедійних технологій, з елементами диспуту та конкурсів "Права людини".

З метою популяризації літератури правової тематики у бібліотеці школи було організовано виставку друкованих видань та фотоматеріалів "Законність і порядок в Україні", презентацій видань про права людини та іншої літератури правового змісту, ознайомлення з матеріалами, представленими на них - організовано бібліотекарем школи. Учні 1-4 класів прийняли участь у конкурсі малюнку "Права дитини". Кращі роботи учнів були відзначені грамотами.

Протягом тижня було організовано зустрічі з працівником ювенальної служби Литвинюком М.І., проведено День відкритих дверей у районному відділку поліції.

Цікавими і змістовними були виховні години з "Конвенція про права дитини" Найбільше учням сподобались рольві ігри "Парі" та "Адміністративне затримання" де учні самі були учасниками подій. Одні виконували роль правопорушників, інші_були суддями,прокурором,адвокатом, міліціонером та охоронцями супермаркету. Програючи кожну ситуацію учні робили висновок, де і в чому були порушені їхні права. Що і як потрібно робити у разі затримання дітей поліцією, охороною супермаркетів та як себе вести у різних складних життєвих обставинах.

Підсумки проведеного тижня, нагордження переможців було підведено на загальношкільній лінійці наприкінці тижня.

Переглядів: 295 | Додав: NVK | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2017  »