Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 19.09.2024, 04:00

Головна » 2015 » Грудень » 08
Для людини найцінніше – це її здоров’я. Одним генетично дається гарне здоров’я і людина не завжди його береже, іншим доводиться за нього боротись. Молодість не завжди задумується про результати вчинків, непродуманих дій. Проте можна вберегти себе від хвороб, зберегти своє здоров’я. З 24 листопада по 3 грудня 2015 року в Старосинявському НВК «Загальноосвітня школи І-ІІІ ст.. , гімназія» проводився профілактичний місячник присвячений формуванню здорового способу життя та Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом . 24 листопада проводилась психологічна просвіта у вигляді перегляду відеофільмів для старшокласників, які інформують про хворобу та шляхи передачі ВІЛ/СНІД. 25 листопада для учнів середніх та старших класів проводився фотоконкурс « Ми обираємо здоров’я». 26 листопада проводився конкурс малюнка для учнів молодших класів« Ми за здоровий спосіб життя» 30 листопада – конкурс плакатів « Ми обираємо здров’я». Хочеться відмітити, що плакати яскраві, інформативні і якісні. 1 грудня – загальношкільна акція «Червона стрічка» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Відмітити волонтерів Цинівська Оксана, Матвієва Юля, Леонітєва Тетяна, Карпушина Влада 2 грудня зустріч з лікарем кабінету довіри ,лікарем інфекціоністом Гринкевич О.І. Виступ команди Старосинявського НВК « Погляд» у складі учнів10 – а кл та 11 кл: Муравська Анастасія, Жалаль Імад, Дроздовський Олексій, Реус Олександра,Хміль Аліна, Куцоконь Аліна,Данілкович Вадим. Учні 11 а кл, які відстоювали честь школи, району. переможці районного конкурсу- фестивалю , команда , яка ввійшла в 10 кращих команд області, учасники 7 фестивалю- конкурсу « Молодь обирає здоров’я». Виступ команди відповідав нормативам- чіткості, оригінальності,яскравості і вимогам часу. Основна мета яку переслідував куратор волонтерського руху практичний психолог Гречковська Л.П.- надання дітям та молоді НВК кваліфікованої інформації щодо формування здорового способу життя, шляхів інфікування та запобігання ВІЛ-інфекції/СНІДу, наслідки ін’єкційного ... Читати далі »
Переглядів: 371 | Додав: NVK | Дата: 08.12.2015 | Коментарі (0)

«  Грудень 2015  »