Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 19.09.2024, 03:52

Головна » 2016 » Березень » 22
У Старосинявському НВК проводився комплекс заходів « Життя прекрасне і творить його людина!». Задіяна була вся школа. Волонтери школи Матвієва Юля(учениця 10 б ), Цінівська Оксана ( учениця10 б), Демихіна Катерина ( учениця 10 б класу), Березюк Марія ( учениця 9 б класу), Спидинюк Олеся ( учениця 9 б ) та помічники волонтерів Гречковська Наталя( учениця 6 б класу) Булаєвська Настя ( учениця 6 б класу), Данькова Віка( учениця 6 б класу) працювали в посиленому режимі. Учні початкових класів із захопленням виконували малюнки, якими прикрашали вхід до свого класу. Учні середніх та старших класів малювали змістовні позитивні плакати , якими прикрашали школу . Діти намагалися створити гарний настрій як учням, так і педагогам, техпрацівникам та гостям школи. Переможцями стали всі. Адже кожен плакат був намальований з любов’ю, гарним настроєм і найкращими побажаннями. 17 березня у нашому НВК проводилось загальношкільне свято «День позитиву». Музика , «Художня студія позитиву» - мікроклімат , який спонукав учнів творити справжні чудеса. Усмішки… усмішки… усмішки… - все це створювало в нашій школі свій світ, світ щасливого життя. І це насправді відривало від сірої , щоденної буденності, реального життя.Протягом дня проводилось опитування « Мій настрій» у цікавій формі. В опитуванні брало участь 403 учасники навчального процесу. Підрахувавши смужки, результати опитування учасників навчального – виховного процесу були такими: гарний настрій -57%, нейтральний настрій - 35%, поганий настрій-8%. На« Дереві побажань» кожен охочий міг підійти і написати побажання на листочку, який був прикріплений на дереві. Це були лише позитивні побажання. Серед них - « вітання з днем позитиву» ,« побажання щастя», « гарної успішності», « щоб всі були веселі», « щоб закінчилась війна», « побажання миру, здоров’я, радості», « всього найкращого», « хороших оцінок», і просто «бути щасливими ... Читати далі »
Переглядів: 406 | Додав: NVK | Дата: 22.03.2016 | Коментарі (0)

«  Березень 2016  »