Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 19.09.2024, 03:52

Головна » 2016 » Травень » 12
День пам’яті та примирення у Старосинявському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія»
Із року в рік часопис віддаляє Своїх нащадків далі від війни. Та травень знов і знову нагадає, Як із життя ішли його сини.
Такими словами розпочалися заходи, приурочені Дню пам’яті і примирення та Дню Перемоги, які були проведені в Старосинявському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» 6 травня 2016 року. Діти принесли світлини своїх рідних і близьких, котрі були причетні до трагічних подій Другої світової війни на фронті, в тилу, на примусових роботах, у концтаборах. Сьогодні учні, вчителі низько схилили голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Ми всі в неоплатному боргу перед полеглими у справедливій боротьбі за свободу і гідність людини. Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання. У кабінеті-експозиції «Старосинявщина в роки Другої світової війни» вчителем історії Собур Оксаною Василівною було проведено екскурсії та урок – реквієм про події, які відбувалися на території Старої Синяви протягом 1939 – 1945 років. Особливо цікавими були для учнів розповіді про окупацію нашого краю нацистами, створення гетто і розправу над євреями, про партизанський рух на Старосинявщині, про вивіз остарбайтерів до Німеччини на примусові роботи, про наймужніших наших земляків, які стали героями Радянського Союзу, про період звільнення від окупантів та початки мирного повоєнного життя. Найбільш вразили усіх зворушливі розповіді дітей про своїх рідних, які пережили вогняний смерч Другої світової війни. Учні 10-х класів: Хміль Аліна, Шапранова Єлизавета, Реус Олександра, Ревнюк Наталія, Лакуста Артур, Стасюк Руслан декламували вірші про ті жахливі події. Тужливо прозвучали слова пісень у виконанні Анастасії Муравської та Даринки Гингазової. На урочистій лінійці ведучі Анастасія Мура ... Читати далі »
Переглядів: 413 | Додав: NVK | Дата: 12.05.2016 | Коментарі (0)

Солдатські трикутники – учасникам АТО
Саме під таким гаслом пройшла акція приурочена 71-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в нашій школі-гімназії. Учні підготували листи-трикутники воїнам, учасникам антитерористичної операції, які було передано волонтерам та доставлено бійцям АТО.
Переглядів: 310 | Додав: NVK | Дата: 12.05.2016 | Коментарі (0)

«  Травень 2016  »