Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 19.09.2024, 03:52

Головна » 2016 » Грудень » 14

Україна – НАТО

В рамках конкурсу «Україна - НАТО» старшокласниками нашої школи-гімназії було проведено флешмоб «Захистимо державу разом».

Переглядів: 314 | Додав: NVK | Дата: 14.12.2016 | Коментарі (0)

Нумо, хлопці!

6 грудня наша країна святкує День Збройних Сил України.  Стало доброю традицією проводити змагання «Нумо, хлопці!» у школі-гімназії. У спортивному залі зібрались гості, вчителі, учні і учасники змагань,  команди: «Борці», «Характерники», «Воїни».

Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїми хлібами, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може, тому це святий обов’язок тих, хто живе, хто користується всіма її благами і дарами. Виконуючи цей почесний обов’язок, ідуть юнаки служити в армію, щоб берегти мир і спокій своєї Батьківщини, стояти на сторожі її інтересів. Розпочали захід ведучі Грозіна Вікторія та Гоменюк Аміна. З вітальним словом до присутніх звернулися гості: головний спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради Скригунець Петро Михайлович, учасник АТО, волонтер Бакун Віталій Анатолійович.

Оцінювало змагання журі у складі: Скригунець Петро Михайлович, Євтух Лариса Валер’янівна, Найко Юрій Миколайович.

Учасники команд змагалися у наст ... Читати далі »

Переглядів: 512 | Додав: NVK | Дата: 14.12.2016 | Коментарі (0)

«  Грудень 2016  »