Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 19.09.2024, 04:11

Головна » 2013 » Листопад » 21
      У період з 4 по 10 листопада здійснюється реалізація завдань Президента України щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних і освітніх потреб національних меншин. У Старосинявському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» діти мають рівний доступ до освіти, шкільна громада поважає культуру різних національностей, їхні мовні традиції, що сприяє усвідомленню учнями розмаїття культурного багатства нашої держави, залученню їх до загальнолюдських цінностей, вихованню толерантного ставлення до різних народів, народностей, рас і культур. Але особливо акцентується увага на вивченні рідної мови.

8 листопада в школі-гімназії відбулося свято, приурочене Дню української писемності та мови «Кращої, ніж рідна, мови не буває» за участю голови Старосинявської районної адміністрації М.В. Данчука, заступника голови райдержадміністрації В.П. Кицуна, спеціаліста відділу освіти Старосинявської райдержадміністрації М.В. Хабоші.

Голова Старосинявської районної адміністрації М.В. Данчук відвідав шкільний кабінет-експозицію «Старосинявщина в роки Другої світової війни» в рамках Міжнародного дня боротьби проти фашизму, расизму та антисемітизму. Учні-екскурсоводи детально розповіли про роки лихоліття в Старосинявському районі. В експозиції зібрані учнями, вчителями та небайдужими односельчанами цінні експонати воєнних років і спогади земляків про роки Великої Вітчизняної війни. Юні дослідники школи-гімназії доклали немало зусиль, щоб вивчити скорботну сторінку в історії Старосиняв ... Читати далі »
Переглядів: 579 | Додав: NVK | Дата: 21.11.2013 | Коментарі (0)

Переглядів: 398 | Додав: NVK | Дата: 21.11.2013 | Коментарі (0)

Свято квітів! Свято квітів!
Всі до нас, у наш палац!
Чуєте пахощі в нашім дворі?
Квіти розцвіли в ранковій порі.
Тут на світанку сам дощик ходив,
Білу лілею від сну розбудив.
Чисто помилися
Мальви в росі —
Личенька круглі, рожеві усі.

Протягом багатьох років стало доброю традицією школи у вересні проводити  „Свято квітів”. Діти ,класоводи ,вихователі та класні керівники проявляють творчість при оформленні
квіткових композицій та букетів. Але важливо не лише створити букет, але і вміти його захистити.

Переглядів: 518 | Додав: NVK | Дата: 21.11.2013 | Коментарі (0)

«  Листопад 2013  »